Šis puslapis skirtas kiekvienam, kuris neabejingas Kaunui. Kiekvienam, kuris nori ir stengiasi, kad Kaune būtų švaru, jauku, tvarkinga. Mes tikimės, kad būsime naudingi, jeigu:

• Jums rūpi prisidėti prie švaros Kaune;
• norėtumėte atliekas tvarkyti šiuolaikiškai;
• iškilo kitų problemų ar klausimų tvarkant atliekas;
• ieškote informacijos aplinkosauginiais klausimais.

Mes stengiamės, kad kauniečiai ir miesto svečiai būtų apsupti švaros. Gamtos apsauga, atliekų tvarkymas, švaros palaikymas, visuomenės švietimas aplinkosaugos klausimais – tai mūsų darbas, siekiant, kad Kaune būtų jauku gyventi ar svečiuotis. Mes dirbame tam, kad miestiečių netrikdytų atliekų krūvos aplink konteinerius, pamiškėse suverstos statybų atliekos, šiukšlės miesto gatvėse ir atokvėpio zonose. Užsukite į žemiau nurodytas svetaines išsamiau susipažinti su mūsų siūlomais sprendimais.­­­UAB „TIS“­ ­­

­pagrindinė veikla – atliekų tvarkymas Kauno mieste ir rajone. Mes esame oficialūs „L&T DeepLoad“ požeminių buitinių atliekų konteinerių platintojai Lietuvoje. Mūsų šūkis – „galvok švariai“! Spauskite ant logotipo.­­

UAB „Kauno švara“

­kartu su Kauno miesto savivaldybės administracija vykdo Kauno miesto aplinkos apsaugos politiką atliekų tvarkymo srityje. Spauskite ant logotipo.

Kauno miesto aplinkos apsaugos skyrius

Šiame puslapyje gausu informacijos apie gamtos apsaugą, atliekų tvarkymą, kitas aplinkos apsaugos problemas bei­ jų sprendimus Kauno mieste. Spauskite ant logotipo.